TR EN
0.352 503 07 07

Hakkımızda

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

 Hakkımızda

 

MİSYONUMUZ
      Kaliteli, estetik, garantili, çelik kapı üretimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretmek ve sektörde her zaman olumlu yönde adından söz ettirmektir.
       Son sistem makinelerle, uzman teknik elemanlarıyla, müşterilerinden aldığı olumlu destekle her zaman kendini yenileme ve mükemmele taşımayı hedef edinmiştir.
        Dünya piyasasında gelişmekte olan sektörler için en mükemmel deneyimini yaşatmak ve müşterilerine büyük değer yaratmaktır.
Sürekli gelişim için müşterilerimize ve teknolojiye yatırım yapmayı, politikamızın ayrılmaz bir parçası haline getirmek Kalitemizi geliştirme konusundaki yaklaşım tarzımızı proaktif olmakla beraber iş ortaklarımızın, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba göstermek uğruna sağlam bir inovasyon çalışması yapmak.
 
VİZYONUMUZ

         Ürettiğimiz ürünler, yaptığımız hizmetler ve yatırımlar ile ülke ekonomisine ve insanların refah seviyesinin yükselmesine ve mutluluğunun artmasına katkıda bulunmak, ulusal alanda olduğu kadar uluslar arası alanda da sektöründe lider, imajı yüksek, saygın ve insanlığın hizmetinde kuruluşlar yaratmaktır.


Demont Çelik Kapı


Demont Çelik Kapı © Copyright 2016. Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım: Gelişim Medya